Mutatielijst week 39 1991
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | Aagtekerke-gg | J. Baaijens | Enkhuizen-gg | |||
● | Aalten-cgk | A. Wagenaar | Mussel-cgk | aan | ||
● | Alblasserdam-Nieuw Lekkerland-gkv | T. Groenveld | Anna-Paulowna-Enkhuizen-gkv | |||
● | Amerongen-hg (t.b.v. Overberg) | P. Janse | kandidaat Middelburg | |||
● | Bergentheim-gkv | J. Ophoff | Driebergen-Rijsenburg-gkv | bed | ||
● | Berkenwoude-gg | J.J. van Eckeveld | Zeist-gg | |||
● | Bodegraven-hg | J.H. Gijsbertsen | Rijssen-hg | |||
● | Boskoop-gg | G.J. van Aalst | Benthuizen-gg | bed | ||
● | Brakel-gg | G.J. van Aalst | Benthuizen-gg | |||
● | Broek op Langedijk-hg | W.J. Teunissen | Krabbendijke-hg | |||
● | Bussum-hg | A. van de Meer (p-t) | Wierden-hg | bed | ||
● | Capelle aan den IJssel-gg | C. Vogelaar | Franklin Lakes-gg | |||
● | Dedemsvaart-hg | H.J.H. Pap | Buren-hg | aan | ||
● | Den Helder-gk | G. Pors | Hattem-gk | |||
● | Dronten-gkv | J. Ophoff | Driebergen-Rijsenburg-gkv | bed | ||
● | Epe-gk | W. van der Kooij | Rockanje-gk | aan | ||
● | Heerde-gk | J.W.L. van der Sterre | Ridderkerk-gk | |||
● | Hekelingen-Simonshaven-hg | M.A.F. Wetermann | kandidaat Bunnik | aan | ||
● | Hoofddorp-gg | C.A. van Dieren | Stolwijk-gg | |||
● | IJzendoorn-hg | T. Wegman | Wijngaarden-hg | bed | ||
● | Langendijk-Noord-Harenkarspel-Warmenhuizen-hg | mw. C.M. de Groot | kandidaat Akersloot | |||
● | Langeslag-gkv | T. Groenveld | Anna-Paulowna-Enkhuizen-gkv | |||
● | Leerdam-cgk | A.K. Wallet | Sliedrecht-Eben-Haezer-cgk | aan | ||
● | Lethbridge-gg (Can.) | C.A. van Dieren | Stolwijk-gg | bed | ||
● | Meteren-Est-hg | R.W. van Mourik | Meeuwen-hg | |||
● | Middelburg-bw-hg | L. Wullschleger | Gravenhage-hg | aan | ||
● | Moordrecht-dg-hg | L. Quist | Bruchem-Kerkwijk-hg | aan | ||
● | Neede-gkv | T. Groenveld | Anna-Paulowna-Enkhuizen-gkv | |||
● | Nieuweroord-Noordscheschut-hg | F. Schipper | Surhuizum-hg | |||
● | Nieuw-Vennep-hg | P.L. Tolhoek | Jaarsveld-hg | bed | ||
● | Noordhorn-Saaksum-hg | R.W. van Mourik | Meeuwen-hg | bed | ||
● | Oudewater-hg | H. Harkema | Onstwedde-hg | |||
● | Rijssen-gg | C.A. van Dieren | Stolwijk-gg | bed | ||
● | Rijssen-hg | P. Molenaar | Zalk-Veecaten-hg | bed | ||
● | Rotterdam-IJsselmonde-gg | M. Mondria | Waardenburg-gg | |||
● | Rotterdam-Zuid-cgk | S. Otten | Winschoten-cgk | |||
● | Scherpenzeel-gg | J. Mol | Werkendam-gg | |||
● | Sexbierum-Pietersbierum-hg | J. Kamerling | Maarn-Maarsbergen-hg | aan | ||
● | Spanbroek-Opmeer-Hensbroek-Obdam-Hoogwoud-hg | mw. C.M. de Groot | kandidaat Akersloot | |||
● | Twisk-Abbekerk-Oude en Nieuwe-Niedorp-doops | mw. H.V.A. Snoeker-van Dunne (p-t) | kandidaat Nieuwe-Niedorp | |||
● | Urk-gkv | H. Pathuis | Grootegast-gkv | |||
● | Werkhoven-hg | A. van de Meer (p-t) | Wierden-hg | bed | ||
● | Westkapelle-gg | A. Bac | Bodegraven-gg | |||
● | Wijhe-gk | S. Sijtsema | kandidaat Wijhe | aan | ||
● | Wijhe-hg | G.J. Krol | Uithuizen-hg | |||
● | Wilnis-hg | P. Molenaar | Zalk-Veecaten-hg | |||
● | Wolvega-gk | C. Bijman | Urk-gk | bed | ||
● | Zevenbergen-hg | R. van Laar | Reeuwijk-hg | |||
● | Zoetermeer-hg | J. Kamerling | Maarn-Maarsbergen-hg | bed | ||
● | Zwartsluis-hg | F. Schipper | Surhuizum-hg |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.