Mutatielijst week 17 1993
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
ber* | gemeente | persoon | herkomst | beslissing | ber2** | |
---|---|---|---|---|---|---|
● | Aalburg-gg | E. Venema | Elspeet-gg | |||
● | Berkel-Rodenrijs-gk | mw. J. Kolkman | Surhuisterveen-gk | aan | ||
● | Berkenwoude-gg | A. Bac | Bodegraven-gg | |||
● | Bladel-Hapert-Reusel-hg (SoW) | mw. J.D. Kaper | Holwerd-Waaxens-Brantgum-Blija-hg | aan | ||
● | Bruinisse-ggin | F. Mallan | Alblasserdam-ggin | bed | ||
● | Clifton-gg (V.S.) | B. van der Heiden | Hardinxveld-Giessendam-gg | bed | ||
● | Drogeham-gkv | R. Kuipers | kandidaat Gravenhage | 06 | ||
● | Goudswaard-gg | J.J. van Eckeveld | Zeist-gg | |||
● | Gravenhage-hg (g.v. Bronovoziekenhuis) | A. van Buuren | g.v. Brinkgreven Deventer | aan | ||
● | Gravenzande-gk | J.G. Arensman | Haren-Gr-gk | aan | ||
● | Haarlem-doops (als jeugdpred.) | mw. G. Couperus | kandidaat Amsterdam | |||
● | Hardenberg-Oost-gkv (wijk 2) | R. ter Beek | Langerak-Gorinchem-gkv | |||
● | Hasselt-gkv | P. Groenenberg | Amersfoort-West-gkv | bed | ||
● | Hoogkerk-Oostwold-hg | A.C. Verweij | De Lier-hg | bed | ||
● | Hoogmade-hg (als bijstand) | B.C. de Gelder | Lisse-hg | aan | ||
● | Houten-ngk | D. Westerkamp | docent Ecole de Butare Roeanda | |||
● | Kamperland-hg | L.W. Lagendijk | Dordrecht-hg | bed | 01 | |
● | Katwijk aan Zee-hg (Maranatha) | J. Blom | Elburg-hg | aan | ||
● | Krimpen aan de Lek-hg | B. de Jong | Den Ham-Ov-hg | |||
● | Lethbridge-gg (Can.) | B. van der Heiden | Hardinxveld-Giessendam-gg | bed | ||
● | Maarssen-gk | B. Aalbers | Epe-gk | aan | ||
● | Maassluis-De Lier-gkv | W. van der Schee | kandidaat Kampen | 02 | ||
● | Middelstum-Toornwerd-Westerwijtwerd-Huizinge-hg | L.W. Lagendijk | kandidaat Dordrecht | 02 | ||
● | Midwolda-hg | mw. E.J. de Ridder | Wartengahe-hg | bed | ||
● | Ommen-gkv | P.L. Voorberg | Rouveen-gkv | |||
● | Oud-Beijerland-hg (wijk 3) | J. Blom | Elburg-hg | bed | ||
● | Rijswijk-ZH-hg | A. Cuperus | Zunderdorp-hg | aan | ||
● | Rotterdam-Charlois-gk | W. Praamsma | Hallum-gk | |||
● | Rotterdam-Delfshaven-gk | mw. A. Toornstra (p-t) | kandidaat Amersfoort | aan | ||
● | Rotterdam-IJsselmonde-gg | E. Venema | Elspeet-gg | bed | ||
● | Rottevalle-gk | J.P. van den Hout | kandidaat Amsterdam | aan | ||
● | Sprang-Capelle-gg | P. Blok | Kootwijkerbroek-gg | bed | ||
● | Tienhoven-Utr-gk | G.W. Oostermann (p-t) | g.v. Mariaoord en Vinkenoord Vinkeveen | aan | ||
● | Ulrum-gkv | R. Kuipers | kandidaat Gravenhage | 07 | ||
● | Varsseveld-hg | mw. E.E. Nordt | Emmen-hg (p-t) | |||
● | Vlissingen-gg | C. Sonnevelt | Krimpen aan den IJssel-gg | bed | ||
● | Wapenveld-hg | P.J. Visser | Harderwijk-hg | |||
● | Westkapelle-gg | A.J. Gunst | Tholen-gg | |||
● | Wezep-hg | P. van der Kraan | Bleskensgraaf-hg | |||
● | Wezep-Pauluskerk-dg-hg | J.P. Kraaijeveld | Ridderkerk-hg | bed | ||
● | Wolphaartsdijk-hg | L.W. Lagendijk | kandidaat Dordrecht | 03 | ||
● | Zwijndrecht-gg | C. Sonnevelt | Krimpen aan den IJssel-gg |
<<<<100 jaar . <<<10 jaar . <<1 jaar . <1 week . huidige week . 1 week> . 1 jaar>> . 10 jaar>>>
*: Aantal uitgebrachte beroepen in huidige vacature door betreffende gemeente.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.
**: Aantal ontvangen beroepen door betreffende persoon in huidige herkomstsituatie.